lekka.pl

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Zapach, smak i konsystencja spermy
(1 przeglądających) (1) Gość
jak TO robić

TEMAT: Zapach, smak i konsystencja spermy

08/25/2008 16:18 #31796

A ja nienawidzę ani zapachu, ani smaku spermy. Generalnie nie lubię tego robić facetowi ponieważ mam bardzo wrażliwe podniebienie i jeśli czuję, że coś mnie tam dotyka momentalnie mam odruch wymiotny. Nawet kiedy mam zapalenie gardła i lekarz chce patyczkiem sprawdzić stan migdałków i krtani siłą powstrzymuję wymioty.
  • Mrooffka
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

Odp: Zapach, smak i konsystencja spermy 03/14/2009 22:09 #111205

hm. tak całkiem szczerze, nigdy nie sądziłam, że będę w stanie kiedyś to zrobić. Jednakże gdy poznałam, tzw. 'tego jedynego' ochota przyszła sama. Co do zapachu, uwielbiam go, wyczuwając nawet śladowe ilości dostaję nagłej ochoty na zbliżenie. Smak, tu jeszcze lepiej, to dla mnie coś jakby cudowny nektar, przyjemny, gorzkawy, lekko ostry.
Coś pięknego, warto.
  • sobiebywa
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

Odp: Zapach, smak i konsystencja spermy 07/25/2010 20:42 #114037

A ja miałam takie odczucia.Za pierwszym razem czułam smak taki słodkawy,a na końcu jak połknęłam lekko gorzkawy.A za kolejnymi razami sperma mojego Skarba miała smak całkowicie słodkawy.Nie wiem od czego to zależy.Mój nie pali papierosów,często pije piwko,owoców je w sumie mało.Zapachu w sumie nie czuję żadnego.
  • Gerdzia2
  • ( Admin )
  • Administrator

Odp: Zapach, smak i konsystencja spermy 08/13/2010 11:25 #114146

Smak spermy można poprawić,nie zawsze musi być gorzkawy,może być nawet słodki pod warunkiem że mężczyzna przyjmie odpowiednią diete. Zaleca się przede wszystkim dużo owoców oraz jogurtów.
************ - REKLAMA JEST PŁATNA
Moderatorzy: admin, admin, admin, admin, admin
Wygenerowano w 0.99 sekundy
You are here: Home | Forum